Vecihi Pilot Kuponları: 12 Aralık Sistem KuponuArkadaşlarınla PAYLAŞ:

“Vecihi delidir, ne yapsa yeridir”… Bizler alıştık sizler de tanıyın, sevin istedik. Kuponlar genellikle tutmuyor ama Vecihi’nin vizyonu var 😉 Bir gün iddaa’da büyük tutturacağına inanıyor. Önceleri ardı ardına tutturunca biz de inandık gerçi. Son zamanlarda güvenimiz sarsılsa da “Vecihi Pilot Kuponlarıyla sizi yarı yolda bırakmayacak” demişti hala bekliyoruz 🙂 Bir gün iddaa’dan parayı gerçekten vuracağına da inanıyoruz 🙂 Söz Vecihi’de:

12 Aralık Cumartesi sistem kuponumla karşınızdayım. Bugün Lig maçlarındayım ve yüksek oranlı bir sistem kuponum var. İddaa’da küçük oranlardan sıkıldınız mı? “Benim 3-5 getirisi olan kuponlarla işim olmaz” diyelenden misiniz? “Pilot Kuponlarım” sizlerle. Kupon yapmadan önce yürek yiyen adam Vecihi’de garanticilere yer yok, kaybetmeden kazanmaya odaklanan Vecihiniz aynı zamanda size bomba kuponlar yapacak, adam gibi para kazanmanızı sağlayacak. Hem takipçilerimi hem de iddaa alemini oran manyağı yapacağım.

“Bu kuponlar tutmaz” demeyin, yüksek oranlı hazır kuponlarıma güvenin, Vecihi Pilot Kuponlarıyla sizi yarı yolda bırakmayacak.

12 Aralık Cumartesi maçları için sizlere tek sistem kuponu hazırladım. BahisTurkiye.com yine sizlere çok kazandıracak kuponların adresi olacak.

245 Cardiff – Sheffield Wed: 1 @2.20
121 Sassuolo – Torino: 1 @2.40
128 Lille – Lorient: 0 @3.00
247 Derby County – Brighton: 0 @3.10

SİSTEM: 3-4

KUPON BEDELİ: 5 TL.

Toplam KAZANÇ: 124.09 TL

EN YÜKSEK ORANLAR
GENİŞ BAHİS SEÇENEKLERİ VE
500 + 500 TL HOŞ GELDİN BONUSU

TIKLA, ÜYE OL. KAZANMAYA HEMEN BAŞLA.

HEMEN PAYLAŞ HERKES KAZANSIN:

Related Posts

Open

Close