İspanya’da seks skandalı; De Gea kadrodan çıkartıldıArkadaşlarınla PAYLAŞ:

İspanya Milli Takımı kalecilerinden De Gea’nın reşit olmayan bir kızla birlikte olmasının ortaya çıkması üzerine, teknik direktör del Bosque, De Gea’yı kadrodan çıkarttı

2016 Avrupa Şampiyonası’ndaki D Grubu’ndaki rakiplerimizden İspanya’nın kalecisi David De Gea ile Real Madridli Isco, Bayern Münihli Javi Martinez ve Athletic Bilbao’nun yıldızı Iker Muniain’in adları bir seks skandalına karıştı. İspanya Milli Takımı Teknik Direktörü Vicente del Bosque, ülkeyi karıştıran bu iddia nedeniyle De Gea’yı kadrodan çıkardı.

İspanya Milli Takımı kalecisi David De Gea’nın başı cinsel istismar iddiasıyla büyük dertte. Kimliği açıklanmayan bir kadın sadece De Gea’yı değil Athletic Bilbao’da top koşturan Iker Muniain’in de ismini verdi.

Nisan ayından bu yana cinsel istismar, cinsel saldırı ve insan ticareti suçundan hapiste olan Ignacio Allende Fernandez hakkında ifade veren bir kadının mahkemede yaptığı itirafla ortaya çıktı

Tanık, henüz reşit değilken David de Gea ve Iker Muniain ile 2012 yılında 5 yıldızlı bir otelde birlikte olduğunu ileri sürdü. İki futbolcunun avukatları ise, müvekkillerinin ekonomik güçlerinden dolayı suçlandığını ve kendilerinden para sızdırılmaya çalışıldığını savundu. Ancak mahkeme bu savunmayı reddetti.

Tanık, henüz reşit değilken David de Gea ve Iker Muniain ile 2012 yılında 5 yıldızlı bir otelde birlikte olduğunu ileri sürdü. İki futbolcunun avukatları ise, müvekkillerinin ekonomik güçlerinden dolayı suçlandığını ve kendilerinden para sızdırılmaya çalışıldığını savundu. Ancak mahkeme bu savunmayı reddetti.De Gea ve Muniain hakkındaki iddialar bunlarla da sınırlı değil.

Yaşı küçük kızlarla ilişkiye girdikleri, ‘Torbe’ lakaplı Ignacio Allende Fernendez’in kurduğu şebekenin bir parçası oldukları ileri sürülüyor.

El Diario gazetesinin verdiği bilgiye göre De Gea ve Muniain haklarında suçlamaları kabul etti. İspanya Milli Takımı Teknik Direktörü Vicente Del Bosque, bu gelişme üzerine De Gea’yı kadrodan çıkardı.

Şu ana kadar doğrulanmış olmasa da Bayern Münihli Javi Martinez ve Real Madridli Isco’nun da bu iki isme dahil olabileceği konuşuluyor.

EN YÜKSEK ORANLAR
GENİŞ BAHİS SEÇENEKLERİ VE
500 + 500 TL HOŞ GELDİN BONUSU

TIKLA, ÜYE OL. KAZANMAYA HEMEN BAŞLA.

HEMEN PAYLAŞ HERKES KAZANSIN:

Recent Posts

Open

Close